Jak objednat zájezd

Naše služby jsou pro Vás zdarma, pomůžeme Vám s výběrem pro Vás nejvýhodnější dovolené z nabídky uvedené na našem webu.

Slevy, které CK nabízí, u nás dostanete také (nabídky last minute, "na poslední chvíli", % slevy při zahájení prodeje, akce děti  apod.). Ceny pro Vás jsou naprosto stejné jako u pořádající CK       

6 skvělých důvodů  proč vybírat u Charis tour 

1.    26 let zkušeností v cestovním ruchu

2.    Ke každému klientovi přistupujeme individuálně

3.    Většinu pobytových míst známe osobně - doporučíme z vlastní zkušenosti   

4.    Platí veškeré slevy – akce  děti , last moment, "% slevy na zahájení prodeje"…

5.    Doporučíme Vám pro Vás nejvýhodnější cestovní kancelář

6.    Zajistíme Vám pouze ubytování nebo celou dovolenou včetně autobusové nebo letecké dopravy

 

Postup při koupi zájezdu a orientace na www.charis.cz<

1. Výběr zájezdu a nezávazná objednávka

Konkrétní zájezd si vyberete pomocí našeho vyhledávače na www.charis.cz. Na našich stránkách naleznete zájezdy námi prověřených cestovních kanceláří. Po výběru konkrétního zájezdu a termínu se dostanete do nezávazné objednávky. Zde vyplníte alespoň hvězdičkou označené kolonky (povinné kontaktní údaje na Vás) a požadavek odešlete. Pokud chcete ponechat výběr Vaší dovolené na našem doporučení, zavoláte svůj požadavek na naši tel. linku 602 780 995 nebo 602 522 866 nebo pošlete e-mail na charis@charis.cz

 Rádi Vám Váš požadavek zpracujeme, poradíme s výběrem zájezdu a doporučíme pro Vás nejvhodnější nabídku.

2. Co se stane po odeslání nezávazné objednávky:

Po přijetí Vaši nezávazné objednávky, Vás budeme co nejdříve ( max. do 24 hodin) telefonicky nebo e-mailem  informovat o dostupnosti zájezdu a následném postupu závazného objednání, případně zodpovíme Vaše další dotazy . Vždy se snažíme o co nejrychlejší zpětnou vazbu na klienta.

3. Závazné potvrzení rezervace, podpis smlouvy o zájezdu, úhrada zájezdu

Po potvrzení dostupnosti Vámi vybraného zájezdu Vám zašleme e-mailem smlouvu o zájezdu spolu s výzvou k úhradě celé částky nebo zálohy za zájezd. Smlouvu vyplníte, podepíšete  a zašlete zpět e-mailem,  do stanového termínu. 
Po obdržení vámi podepsané smlouvy o zájezdu a potvrzení o akceptaci smlouvy od pořadatele zájezdu vás budeme informovat o závazném potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Takto potvrzená rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatele.  Poté provedete platbu  bankovním převodem  nebo vložením stanovené částky přímo na účet u příslušné banky, rovněž do stanoveného termínu.

4. Pokyny k vaší dovolené

Pokyny a příslušné doklady  k Vašemu zakoupenému zájezdu obdržíte cca týden před vaší dovolenou e-mailem nebo poštou, dle praxe jednotlivých pořadatelských CK.